logo

VII PODLASKIE TARGI EDUKACYJNE


Pod hasłem

„MOJA NOWA SZKOŁA”

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w największej w regionie imprezie wystawienniczej branży szkolno-edukacyjnej,która odbędzie się w dniach 17-18 marca 2017r w Auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ulicy Ciepłej 40 w Białymstoku.

Będzie to wspaniała okazja do wypromowania Państwa placówki , zaprezentowania osiągnięć i pozyskania nowych uczniów,studentów czy słuchaczy. Oprócz najlepszych w regionie szkół i uczelni zaprezentują się też firmy zajmujące się dystrybucją materiałów dydaktycznych, placówki prowadzące zajęcia pozalekcyjne, kursy i szkolenia.

Dzięki takiemu połączeniu region wzbogaci się o wysokiej rangi wydarzenie edukacyjno - kulturalne skierowane zarówno do osób szukających oferty szkół i ośrodków szkoleniowych, jak i zawodowo związanych z edukacją.


Koszt wystawienia się na naszej imprezie to jedyne 150zł (netto) za m2 , minimalne stoisko to 4m/kw.


Zapewniamy: stoły,krzesła,na życzenie wywiad telewizyjny,parking i WiFi a dla wystawców zamiejscowych pokoje hotelowe na terenie uczelni w preferencyjnej cenie

Dodatkowo w cenie 200zł (netto) każda placówka będzie mogła otrzymać do dyspozycji salę konferencyjną w pełni wyposażoną medialnie(projektory,nagłośnienie itp) aby przedstawić swoją indywidualną prezentację dla szerszego grona zainteresowanych odwiedzających (czas prezentacji max pół godziny,harmonogram w/g kolejności zgłoszeń)

Więcej informacji pod tel. 512 232 939 i 513 471 985

oraz na krzysztofbaltyk@interia.pl

Zapraszamy

dol